fbpx

Meie kirg on teha kirjandus kättesaadavaks!

Olles Eestis esimene e-raamatu kirjastaja oleme veendunud, et e-formaadis peitub kirjanduse tulevik. Lugemus sõltub kvaliteetkirjanduse kättesaadavusest ja tarbimismugavusest. Kvaliteetne kirjandus peab olema kõigi jaoks kättesaadav igas seadmes. Seetõttu teeme raamatud ePub formaadis, mis garanteerib kirjutise avanemise kõikides seadmetes.

Sinu visioon on meie visioon

Tehnoloogia lisab kirjandusele mobiilsust ja võimaluse interaktiivsuseks. Seetõttu usume e-formaatide levikusse nii raamatute kui ka ajakirjanduse osas. Viie tegutsemisaasta jooksul oleme välja andnud üle tuhande e-raamatu ja sadu e-ajakirju, mis on kaunilt kujundatud, isikupärased ja kvaliteetsed. Tagame piltide mugandumise iga ekraaniga, saab iga lugeja võrdse lugemiselamuse osaliseks.

Teose kirjastamine on lihtne!

Aitame Sul oma unistused ellu viia! Võta meiega ühendust ning jaga oma kirjutist. Vaatame hoolikalt teose üle, pakume e-formaadi kirjastamise terviklahendust küljendusest keeletoimetamiseni. Soovi korral konsulteerime kopeerimiskaitse ehk DRMi asjus. Võta meiega ühendust!.